Як підготувати авто до сезону єксплуатації

 

Кількість автомобілів щорічно зростає, а разом з цим і вимоги до безпеки руху. З приходом весни починається активна транспортна пора, для якої необхідно привести в порядок свого залізного коня.Важлива не тільки зміна сезонної гуми і професійна мийка автомобіля всередині і зовні. Через перепад температур все вузли вимагають ретельного огляду, а іноді і заміни. Байдуже ставлення може в майбутньому влетіти в копієчку.

Експерти рекомендують врахувати кілька основних моментів. В першу чергу, перевіряється стан радіатора і охолоджувальної рідини. По-друге, оцінюють стан гальмівної рідини та інших супутніх рідин. Далі оглядають повітряні фільтри, в тому числі фільтр салону. Варто звернути увагу на стан клем акумулятора, які можуть окислюватися. Серед наболілих проблем стан гальм і системи запалювання. Обов'язково замінюють зимову рідину для омивання скла на річний аналог.

Подібні процедури можна виконати самому, але з більш серйозними проблемами самостійно впоратися не вийде. Доцільно звернутися за допомогою до майстрів автосервісу. Вони не тільки усунуть неполадки, але діагностують серйозні несправності на ранній стадії, що дозволить в майбутньому уникнути дорогого ремонту.

Це відноситься до ходової системі, від правильного функціонування якої залежить керованість автомобілем і безпеку на дорозі. Проблеми рульового управління, неправильні розвалу-сходження можуть привести до серйозних ситуацій в дорозі. Іноді, тим хто нехтує такими заходами приходиться звертатись до послуги  реставрація машин

Ще навесні фахівці радять виконати хімчистку салону. Ця процедура дорожче комплексної мийки автомобіля. Але якщо для вас важливо, яким повітрям дихати в салоні, варто зважитися на певні витрати. Як правило, найбільш забруднені місця знаходяться біля водія. Бажано щоб хімчистка салону автомобіля виконувалася не рідше одного разу на два роки. Важливо, що б вона проводилася з застосуванням антисептиків, в результаті чого гинуть віруси і бактерії. А якщо в сім'ї є діти, які є регулярними пасажирами автомобіля, хімчистка салону буде потрібно частіше.

 


1782

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!